nahoru


Funkce

Domácí úkoly

Přidávejte jednoduše nové domácí úkoly přímo na třídní stránky. To ocení především ti žáci, kteří z jakéhokoli důvodu nemohli být ve škole.

Události

Správa událostí nabízí prostor pro veškeré informace o třídních exkurzích, výletech, školách v přírodě či dalších aktivitách.

Rozvrh hodin

Nastavte jednoduše rozvrh hodin. V případě, že žák ztratí rozvrh, stačí aby zašel na třídní stránky a vytiskl si nový.

Prázdniny

Rodiče jistě ocení seznam prázdnin pro daný školní rok. Prázdniny se nastavují automaticky. Můžete však přidávat i další volné dny.

Materiály a soubory

Velkou výhodou je i možnost učitele vkládat na web studijní materiály pro žáky. Ušetří se tak za hromadné kopírování materiálů.

Fotogalerie

Nahrajte fotografie ze školy v přírodě, exkurze či výletu - rodiče to jistě ocení.

Vlastní obsah

Můžete si také vytvořit vlastní stránky s libovolným obsahem. K tomu vám pomůže náš publikační systém.

Návštěvní kniha

Máte možnost vložit na vaše třídní stránky knihu návštěv. Rodiče tak budou mít možnost zanechat vám vzkaz přímo na webu.

Odběr novinek e-mailem

Žáci a rodiče se mohou přihlásit k odběru novinek z vašich třídních stránek. Kdykoli přidáte na stránku nějaký domácí úkol nebo nějakou jinou zprávu, všichni se o ní dovědí prostřednictvím e-mailu.


Další výhody

Žádné reklamy

Uvědomujeme si, že se jedná o stránky pro děti, proto se na třídních stránkách nezobrazují žádná reklamní sdělení.

Jednoduché ovládání

Pro práci se službou TřídníStránky.cz nemusíte mít žádné technické znalosti. Není potřeba nic instalovat ani konfigurovat. Stačí vám jen internetový prohlížeč.

Za pár minut hotovo

Vaše nové třídní stránky můžete mít opravdu za pár minut hotové, a to včetně obsahu a moderního vzhledu.

Zabezpečení

Máte možnost zabezpečit vaše třídní stránky tak, aby se k jejich obsahu dostali opravdu pouze ti, pro které jsou stánky určeny.

Vše co potřebujete

Publikační systém, rozvrh hodin, prázdniny, správa událostí, správa domácích úkolu, hromadné e-maily, materiály a soubory, seznam kontaktů a mnoho dalšího...

Zdarma

Základní verze TřídníStránek je zcela zdarma, a to včetně všech potřebných funkcí. Nenajdete tu také žádné limity pro datový přenos (tzv. traffic).

Založit třídní stránky zdarma